GERİ

Cerebral Palsy’li Çocuklardan Milyonlara Çağrı: “Desteğinle Yapabiliriz”

Toplam 0 Yorum yapıldı.

0/5

Cerebral Palsy’li çocuk ve erişkinlerin teşhis, tedavi, rehabilitasyon ve eğitim hizmeti almalarını sağlayan Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı- Cerebral Palsy Türkiye’nin kamu spotu, “#desteginleyapabiliriz” sloganı ile yayına girdi. 

“ERKEN TANI ÖNEMLİ”

Cerebral Palsy Türkiye Genel Direktörü Nigar Evgin , “Çocuklarımıza daha çok destek sağlayabilmenin en önemli aşamalarından biri olarak gördüğümüz Cerebral Palsy kamu spotumuz yayına girdi. Kamu spotumuzla göstermek istedik ki, bağışlar sonucunda özel çocuklarımız zamanında, geç kalmadan alınan bireysel eğitim ve rehabilitasyon ile yürüyebilirler, yüzebilirler, yazı yazabilirler ve daha nice becerileri kazanabilirler. Yeter ki çocuklarımızın coşkulu sesiyle yankılanan, “#desteginleyapabiliriz” ifadesindeki gücü hep birlikte hissedelim; mesajımızı daha fazla sayıda duyarlı kişiye ve kuruma ulaştırabilelim, bu anlamlı çağrıyı hep birlikte çocuklarımız için maddi desteğe dönüştürelim” dedi.
 
Sosyal medya aracılığı ile Cerebral Palsy’li çocuklarımıza destek olmak ve toplumda farkındalığı artırmak için, kamu spotu online versiyon paylaşımlarınızı “#desteginleyapabiliriz” hashtag’i ile yapabilir, destek verip bağış yaparak çağrıya yanıt verebilirsiniz.    

Kamu Spotu Künye Bilgileri


Ajans: Babka

Yönetmen: Selim Demirdelen 

Yapımcı: CodeIstanbul / Can Çelik

Görüntü Yönetmeni: Engin Özkaya

Kurgu: Otomat Post Production

Müzik: Pelikan Müzik

Seslendirme Sanatçısı: Ceyda Düvenci


YORUMLAR

Kaç Puan Verirsiniz :

Yorumunu Gönder

ÖZEL TANITIM VİDEOLARI

Cerebral Palsy’li Çocuklardan Milyonlara Çağrı: “Desteğinle Yapabiliriz”’ı Yakından Tanıyın Farkı Görün!

Cerebral Palsy farkındalığı kamu spotu yayında. #desteginleyapabiliriz

Bu mekan size mi ait? Mekan yönetimi için hemen KAYIT OL